Axalta Coating Systems Ltd. ogłosiła, że Tim Bowes został mianowany prezesem działu powłok przemysłowych i będzie odpowiadać za wszystkie światowe rynki tej firmy.
Ostatnio Tim Bowes pełnił funkcję starszego wiceprezesa Axalta i dyrektora ds. transformacji. Wcześniej pracował w kilku azjatyckich i europejskich firmach.
– Tim wnosi na to stanowisko bogate doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami przemysłowymi w wielu branżach i regionach – powiedział Chris Villavarayan, dyrektor generalny i prezes Axalta – Odegrał ważną rolę w transformacji Axalta w ciągu ostatnich dwóch lat, prowadząc znaczące postępy w zakresie strategii i doskonałości operacyjnej. Z niecierpliwością czekamy na ekscytującą przyszłość Axalta i cieszę się, że Tim przyjął możliwość kierowania naszą globalną działalnością w zakresie powłok przemysłowych w tak ważnym momencie.
Komentarze (0)