• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    Aktualności i przegląd rynku

    Aktualności i przegląd rynku

    Wydarzenia

    KALENDARZ

    ponad rok temu  17.02.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

    Miejsce: Kielce

    Data rozpoczęcia: 31.03.2020

    Data zakończenia: 02.04.2020

    Strona 2 z 3

    11.20 W trosce o najwyższą jakość powłok – metody i oprzyrządowanie
    Prowadząca: Barbara Bidzińska, Eurotom Sp. z o.o.

    Konsultant do spraw statystycznej kontroli procesu i analizy danych oraz członek zarządu PTH Eurotom Sp. z o.o., dystrybutora wysokiej klasy oprzyrządowania do kontroli jakości w przemyśle. Od kilku lat związana z tematyką pomiaru parametrów wizualnych powłok, jak połysk, barwa i struktura.
    Poruszona zostanie tematyka czynników decydujących o jakości powłok stosowanych w przemyśle. Kontrolę jakości, a co za tym idzie testy rozpoczynamy już na materiałach lakierowych dostarczanych do procesu powlekania. Monitorowanie wydajności, siły krycia farb i lakierów oraz ich czystości, obok własności wizualnych, takich jak barwa czy połysk, daje dobrą podstawę do zapewnienia wysokiej jakości powłokom na wyrobach końcowych. Aby kontrola taka była skuteczna, musimy dysponować wystarczająco dokładnym oprzyrządowaniem.

    Reklama
    ŚT - Targi Kielce 13.11-28.03 Julian
    11.45 Nowa generacja powłok cynkowych
    Prowadzący: Michał Jaczewski, Tikkurila Polska S.A.

    Starszy inspektor nadzoru – doradca technologiczny w Tikkurila Polska S.A. Członek zarządu i rzeczoznawca Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego (PSK). Inspektor Frosio Level III. Stały współpracownik „Lakiernictwa Przemysłowego”.
    Podczas wykładu zostaną omówione nakładane na zimno powłoki cynkowe nowej generacji. Są to powłoki o wyższej trwałości od pokryć nanoszonych poprzez cynkowanie ogniowe. Ponadto zostaną omówione inne rodzaje pokryć cynkowych i mechanizmy ochrony stali w poszczególnych rodzajach powłok cynkowych.

    12.10 Chemiczna obróbka powierzchni. Mity i fakty
    Prowadząca: Ewa Maślankiewicz, EMPAS

    Były pracownik IMP w Warszawie, gdzie pracowała przy badaniach nad obróbką powierzchni. Twórczyni kilkunastu patentów preparatów do obróbki metali, które później zostały wdrożone w wielu zakładach w całej Polsce. Jest to osoba z wielką wiedzą w tej dziedzinie, na pewno autorytet w Polsce w temacie fosforanowania.

    Prelekcja będzie obejmowała aktualne tematy obróbki powierzchni, czyli przygotowanie powierzchni, ochrona środowiska, procesy technologiczne.

    12.30 Najnowsze trendy i doświadczenia w lakierowaniu proszkowym
    Prowadzący: Michał Falkowski, Gema Switzerland GmbH

    Sales Manager Poland Gema Switzerland GmbH, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w lakiernictwie ciekłym, jak i proszkowym. 
    Przedstawi nowe rozwiązania w urządzeniach do aplikacji powłok proszkowych, które charakteryzują się znacznie ulepszoną wydajnością lakierowania, maksymalnym bezpieczeństwem pracy i najnowocześniejszą technologią sterowania.

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
      Nie ma jeszcze komentarzy...