Część nieoficjalną spotkania uświetnił swoim występem Marian Opania, który przy akompaniamencie pianistki, dał popis niezwykłego kunsztu aktorskiego i wokalnego, dostarczając wszystkim prawdziwej zabawy i niezwykłych przeżyć.
Uczestnicy podkreślali profesjonalizm prelegentów, ale i chwalili organizatorów za sprawne przeprowadzenie seminarium, co przy liczbie 230 osób, nie jest łatwym zadaniem.
- W tym roku na sympozjum z mojej firmy zostały wydelegowane, oprócz mnie, jeszcze trzy osoby: szef utrzymania ruchu, kierownik produkcji odpowiadający za malarnię, pracownik malarni odpowiedzialny za logistykę malowania - mówi Marian Przybylski, właściciel firmy Plast-Met. - Seminarium dla mnie to kontakt z nowoczesną technologią, innowacyjnością i wymiana doświadczeń z innymi firmami. Osoby w moim przedsiębiorstwie są otwarte na nowe technologie i chętnie podejmują wyzwania mające na celu poprawiane warunków pracy, wydajności, bezpieczeństwa i obniżania kosztów produkcji. Prezentacje na sympozjum firm pomagają nam zrozumieć problemy, z jakimi często się spotykamy i podpowiadają nam jak sobie z nimi radzić. Trudno krótko opisać korzyści jakie przynosi udział w takim sympozjum, ale wiem na pewno, że owocują przez wiele lat i niezbędny jest udział w takich szkoleniach, jeżeli poważnie myśli się o rozwoju.
Podobne opinie miało wielu uczestników szkolenia. - Spotkanie takie to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji, których tematyka była naprawdę bardzo dobrze dobrana, ale również porozmawiania z wieloma dostawcami urządzeń i produktów do lakierni proszkowych - uważa Wojciech Walczak z firmy Reynaers. - To również możliwość podpatrzenia co nowego pojawia się na rynku, a także okazja do spotkań w gronie specjalistów lakierników i wymiany z nimi doświadczeń. W naszej firmie stosujemy aplikacje firmy Wagner, więc nie mogło nas zabraknąć na tak ważnej i ciekawej konferencji.
Przegląd ofert dostawców technologii i rozwiązań dla lakierni jest jednym z powodów cieszącej się popularnością konferencji organizowanej przez firmę Wagner. - Przyjeżdżam tu nie tylko pod kątem poznania nowości, ale także z potrzeb uszczegółowienia zakupu lub modernizacji urządzeń na linii malowania proszkowego w firmie Nowy Styl - powiedział nam Tadeusz Myśliwy, główny specjalista ds. obróbki powierzchniowej w firmie Nowy Styl Group. - Na obecnym sympozjum miałem rozeznać temat możliwości wymiany pieca do termopolimeryzacji i suszarki po myciu na naszej linii. Jedną z przyczyn jest pogarszająca się termoizolacja urządzeń oraz przeróbka pod kątem większej wydajności malarni, złagodzenie łuków będących wąskim gardłem do osiągnięcia celu. Nawiązałem kontakty z firmami posiadającymi możliwości podjęcia się tego tematu. Uważam, że sympozjum było dla mnie pomocne w przedstawionym wyżej temacie, jak również w zaprezentowanych nowościach malowania proszkowego. Organizatorów cieszą takie opinie, gdyż potwierdzają konieczność prowadzenia dalszych konferencji, a także pozwolą na dobór właściwej formuły następnych spotkań.
Komentarze (0)