Od 31 maja do 3 czerwca w Poznaniu trwać będzie ITM Industry Europe − wiodące w tej części Europy targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą Przemysłu 4.0. Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza już dziś na stoisko nr 101 w pawilonie 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W tym roku targom ITM Industry Europe przyświeca hasło „Przemysł ery cyfrowej”. Wydarzenie to od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Poznaj światowe trendy w przemyśle, zobacz pracujące maszyny, weź udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących. Również redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego”, jak co roku, przygotowała pokazy obróbki powierzchni oraz malowania na żywo, na które zapraszamy codziennie od godz. 9.30. Poza tym zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych wykładach, które odbędą się drugiego dnia, tj. 1 czerwca. Nasi partnerzy i autorzy przygotowali kilka ciekawych prelekcji. Udział w wykładach jest bezpłatny.
Tu znajdziesz bezpłatne zaproszenie na targi dla naszych Czytelników.
Godz. 11.20
„Utwardzanie powłok w niskiej temperaturze"
Prelekcja będzie dotyczyła tematu niskotemperaturowych powłok proszkowych zatwierdzonych przez QUALICOAT klasy 1. Omówienie przyczyn powstawania tzw. efektu bloomingu widocznego na powierzchniach powłok malarskich, zastosowanie nowej generacji farb proszkowych blooming-free.
Prelegent Bogdan Szarek – doradca techniczno-handlowy, kierownik regionu i koordynator działu farb w firmie Ecoline, która od ponad 20 lat projektuje i dostarcza linie do lakierowania proszkowego dla różnych branż. Ofertę firmy uzupełnia szeroka gama farb proszkowych a niezwykle istotną jej częścią są szkolenia i doradztwo. Prowadzący Warsztaty Malowania Proszkowego – praktyczne szkolenia organizowane od 2019 r. w Krośnie. Od 2022 r. członek Komisji ds. Farb Proszkowych w Polskim Stowarzyszeniu Korozyjnym.
Godz. 11.40
„Nadzór nad procesami antykorozji – wymagania w zakresie kompetencji firm i personelu”
Prezentacja będzie dotyczyła tematu nadzoru nad pracami antykorozyjnym, a w szczególności wymagań jakie powinny spełnić firmy wykonujące prace antykorozyjne oraz kompetencji personelu nadzorującego i kontrolującego wykonywanie prac antykorozyjnych.
Prelegent Paweł Mucek – inspektor SLV-GSI Polska Sp. z o.o.; inspektor antykorozji FROSIO level III, międzynarodowy inżynier spawalnik IWE, certyfikat kompetencji w zakresie badań nieniszczących VT2; audytor jednostki certyfikującej DVS-ZERT w zakresie systemów wg norm EN ISO 3834 i EN 1090.
Godz. 12.00
„Preparaty chłodząco–smarujące. Kompatybilność z przygotowaniem powierzchni”
Komentarze (0)