• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 - IGP 2024 Julian

    Wydarzenia

    Wydanie nr: 3(119)/2019

    Artykuły branżowe

    Wydarzenia

    ponad rok temu  04.07.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

    Kadr z ubiegłorocznej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”.

    Kadr z ubiegłorocznej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”.

    Wykłady, pokazy, nowe technologie, panel dyskusyjny – to wszystko znajdziesz w nadchodzącej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”

    Wkrótce po raz kolejny przedstawiciele przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, ich podwykonawcy i poddostawcy spotkają się z producentami farb i lakierów, klejów oraz innych wyrobów chemicznych na konferencji „Chemia i Motoryzacja”. Zapewne ponownie będzie to doskonałe miejsce na znalezienie odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości, poznanie najnowszych technologii, wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych znajomości, na przedstawienie swoich oczekiwań, planów, możliwości. A to jak zwykle w przyjaznej atmosferze rozmów prowadzonych przez profesjonalistów. 

    Przypominamy, że ubiegłoroczna konferencja przebiegała pod hasłem nowości. Były prezentacje najnowszych rozwiązań dla przemysłu, praktyczne pokazy w nowym Centrum Szkoleniowym firmy 3M, Strefa Eksperta zorganizowana w nowym Centrum Konferencyjnym Ibis Styles, a zakwaterowanie w nowo wybudowanych hotelach. 
    Tegoroczne spotkanie nie może być inne, więc też musi znaleźć się coś nowego. Oczywiście będą nowi prelegenci, będą omawiane nowe rozwiązania dla przemysłu, eksperci z kraju i z zagranicy będą odpowiadali na pytania, zarówno zadawane podczas dyskusji, jak i przesłane wcześniej. Ale najważniejszą nowością będzie panel dyskusyjny, podczas którego specjaliści z wielu krajów będą mówili o przyszłości przemysłowych systemów lakierniczych oraz kierunkach rozwoju technologii klejenia. Spodziewamy się ciekawej wymiany poglądów, zderzenia oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego oraz kolejowego z możliwościami, planami przemysłu chemicznego i lakierniczego. Uczestnicy konferencji mogą liczyć np. na otrzymanie odpowiedzi na pytanie, czy jest już zarysowany wyraźny kierunek rozwoju branży? A może nie ma jednego trendu i wszystko zależy od dziedziny, w której się obracamy? A co z systemami niskoemisyjnymi? Czy tylko technologie wodorozcieńczalne pozwolą na zmniejszenie emisji lotnych związków organicznych? A może myśli się też o innych rozwiązaniach? Takich pytań i tematów jest bardzo wiele, więc możemy spodziewać się ciekawej dyskusji.

    Reklama
    ŚT - Targi Kielce 13.11-28.03 Julian
    Ponadto ponownie wprowadzone będą tematy niedotykające bezpośrednio zagadnień technicznych lub pokrewnych. Tym razem będzie mowa o zarządzaniu wielkimi danymi w procesach  produkcyjnych, w systemach logistycznych oraz dla zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klientów. Po raz pierwszy na tej konferencji taką tematyką zajmie się Phil Coady - partner i główny konsultant holenderskiej firmy SPOSEA B.V. Może być to ciekawe uzupełnienie wiedzy dla tych wszystkich, którzy pracują w dużych i średnich firmach produkcyjnych, logistycznych i dla osób współpracujących z takimi partnerami.
    Mamy nadzieję, że ponownie konferencja „Chemia i Motoryzacja 2019” pomoże jej uczestnikom w uporaniu się z codziennymi zadaniami, znalezieniu najlepszych rozwiązań, w nawiązania kontaktów z wybitnymi specjalistami i z poszukiwanymi partnerami. Jest to niezwykle ważne w dobie rosnących wymagań, presji czasu, w dążeniu do stałego obniżania kosztów i zwiększania wydajności. Tym bardziej zachęcamy wszystkich do przyjazdu do Krakowa w dniach 7–8 listopada i do udziału w konferencji „Chemia i Motoryzacja 2019”.               

    Marek Możdżyński
    marek.mozdzynski@mwmeg.pl  

    GALERIA ZDJĘĆ

    Kadr z ubiegłorocznej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”.
    Kadr z ubiegłorocznej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”.
    Kadr z ubiegłorocznej edycji konferencji „Chemia i Motoryzacja”.

    Komentarze (1)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    • ~ tratero 1 4 miesiące temu Myślę, że to jest dobry kierunek - http://easca.pl/... Ogólnie zmiany powinny iść w dobrym kierunku. Nie może stać w miejscu, jeśli się chce, żeby było lepiej.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji