Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” jest od lat współorganizatorem Poligonu Umiejętności, podczas którego nasi partnerzy prezentują urządzenia lakiernicze „na żywo”.
Poznań przyciąga liderów
Rozmawiamy z Joanną Kucharską, dyrektorką targów ITM Polska
– Czy w nowym roku szykujecie jakieś nowości? Czy formuła targów i wydarzeń (skierowanych do przemysłu) ulegnie zmianie w porównaniu do poprzedniej edycji?
– Targi ITM Polska od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu metalowego. Wystawcy chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami z sektora obróbki metalu. Stale podnoszony poziom ekspozycji, jak i merytorycznych spotkań oraz bliska współpraca z wystawcami, partnerami i mediami branżowymi dają gwarancję, że nadchodząca edycja targów ITM Polska będzie obfitować w innowacyjne rozwiązania i stworzy uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej.
– Czy można zaobserwować wzrost lub spadek zainteresowania ofertą targów ITM Polska zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających? Jakie czynniki mogą mieć na to wpływ?
Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących, niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi ITM Polska są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dlatego, jeśli chodzi o przyszłość branży, a co za tym idzie – targów ITM Polska – jestem spokojna i z optymizmem patrzę w przyszłość.
Komentarze (0)