Miejsce: Poznań
Data rozpoczęcia: 07.02.2017
Data zakończenia: 10.02.2017

Przed nami kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 7-10 lutego 2017 r. Tradycyjnie już, BUDMA będzie miejscem spotkań, dyskusji i rozmów biznesowych dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów.
Nowością ma być specjalna strefa pokazowo-warsztatowa, gdzie każdy fachowiec będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi
i materiałów. Strefa ma na celu umożliwienie fachowcom nie tylko zdobycia informacji na temat najnowszych produktów prezentowanych podczas targów, ale przede wszystkim możliwość ich oceny w warunkach roboczych.
Nowości to jeden z największych atutów targowych wydarzeń. Podczas BUDMY w ofercie wystawców możemy spodziewać się ich nawet kilkaset, a dodatkowo w lutym będziemy mieli okazję zobaczyć absolutne premiery rynkowe, produkty, których nie będzie w sprzedaży aż do rozpoczęcia targów.
Cały program targów dostępny jest na stronie www.budma.pl.