Obecnie firmy mogą uzyskać spore środki z funduszy unijnych na prowadzenie prac badawczych i rozwojowych. IST Metz z siedzibą w Niemczech posiada idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą przeprowadzić eksperymenty związane z utwardzaniem UV na różnych powierzchniach lub prowadzić badania nad lakierami UV – moduły laboratoryjne UV.
Urządzenia produkowane w Niemczech cechują się najwyższą jakością i precyzją. Moduły laboratoryjne dostarczane są jako wolnostojące urządzenia z własną taśmą transportującą. Mogą być wyposażone w jedną lub dwie lampy – UV, z domieszkami lub LED. Długość lampy może wynosić 250 i 400 mm, a jej moc może być regulowana i osiągać nawet 200 W/cm. Taśma transportująca zawiera wysokiej jakości elementy teflonowe. Jej prędkość jest regulowana bezstopniowo.
Urządzenia IST Metz są używane przez największe firmy na świecie produkujące lakiery oraz wytwórców przemysłu drzewnego, metalowego i automotive.
Komentarze (0)