
Pierwsze sympozjum AkzoNobel Powder Coatings
Blisko 80 uczestników wzięło udział w I Sympozjum AkzoNobel Powder Coatings „Going For Growth Together”, jakie odbyło się w Szczyrku. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nie tylko prelekcje, ale jak podkreślali goście, szczególnie ważne były warsztaty tematyczne, podczas których można było wymieniać się swoimi doświadczeniami.
Miejsce sympozjum, w samym sercu Beskidów i interesująca tematyka wykładów - to wszystko wpłynęło na kameralną atmosferę spotkania, która sprzyjała nie tylko pogłębianiu fachowej wiedzy, ale i spotkaniom oraz dyskusjom w gronie ludzi z branży. Organizatorzy zadbali nie tylko o ciekawe tematy, ale i dodatkowe atrakcje, które miały służyć integracji uczestników. I tak goście zapoznali się m.in. z nadchodzącymi trendami w meblarstwie, ofertą Interpon D dla rynku architektonicznego, proszkowymi systemami antykorozyjnymi, czy mogli dowiedzieć się jak rozwiązać większość podstawowych problemów aplikacyjnych. Już na sam koniec spotkania, podczas uroczystej kolacji, AkzoNobel uhonorował jedenaście firm certyfikatem Qualified Applicator (w trzech kategoriach: Innowacyjność, Wdrażanie Systemów Jakości Długoletnia współpraca), a dwie firmy otrzymały certyfikat Approved Applicator (nadawany we Francji). Wśród wyróżnionych znalazła się firma PROFIm. - Otrzymanie nagrody było dla nas dużym i miłym zaskoczeniem – mówi Dawid Konefał, kierownik Wydziału Lakierni. - Z firmą AkzoNobel współpracujemy już ponad 10 lat i jest tojeden z naszych głównych dostawców farb proszkowych. Przy wyborze dostawcy farb proszkowych kierujemy się głównie jakością i wsparciem technicznym, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na firmę AkzoNobel. Ciekawy był również wyjazd do fabryki farb proszkowych do Opavy w Czechach, gdzie można było bezpośrednio zapoznać się z technologią produkcji.
Na całym świecie
AkzoNobel to firma międzynarodowa, działająca w obszarach różnorodnych kultur. Ambicją AkzoNobel jest stanowić pierwszy wybór klientów, wspólników i pracowników oraz być szanowanym członkiem społeczności lokalnej. Jest to organizacja opierająca się na wysokiej jakości technologii, służąca klientom na całym świecie nowoczesnymi rozwiązaniami i ofertami z zakresu farb oraz artykułów chemicznych. W 2008 roku, w związku z zakupem ICI, firma zmieniła subtelnie nazwę – teraz AkzoNobel to jeden wyraz – jak jedna firma.